Çabuklar Anonim Şirketi 2002 yılında, eczacılık sektörüne hizmet eden aile bireylerinin, yine eczacılığa hizmet amacı ile bilgi, tecrübe ve sektörel vizyonlarını zincirleyerek kurulmuştur.

Çabuklar A.Ş bireyleri tüm beceri, deneyim ve gücünü dermokozmetik, bitkisel destek ürünleri, bebek bakımı, bebek besinleri, ve bebek ürünleri gibi özel konulara odaklamıştır. Bu odak noktasında Türkiye pazarına sunduğu markaları ile gücüne güç katarken konusu ile ilgili ürünleri sizlerle paylaşmayı mutluluk bilmiştir.

Çabuklar A.Ş Almanya iş ortaklarından olan STRAUB COSMETİC ile yaklaşık 15 yılı aşkın olan birliktelik ile BETTİNA BARTY içeriği olan OLİVA, BOTANICAL, VANILLA, PURAMED, HERBAFLOR gibi dünyanın kabul ettiği vücut bakım serilerinin Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Yine Straub Cosmetic‘in medikal serisi olan Puramed‘in temsilcisi ve Türkiye’de isim hakkına sahiptir. Puramed halktan aldığı övgüleri her zaman hakkeden bir medikal ürün serisi olmuştur. Saç bakımında eczacılık sektöründe tüketici memnuniyeti çok iyi olan HERBAFLOUR ısırgan ve papatya şampuanı yine Çabuklar A.Ş bünyesinin onurlu iki üyesidir. GOMMAGE markası adı altında üretilen tüm yerli ürünleri sahibi ve kalite kontrolcüsü ÇABUKLAR A.Ş kalite ve vizyonundan ödün vermeyen bir ilkeye sahiptir.

Tüm dost ve çalışma ortaklarımıza başarı mutluluk ve esenlikler dileriz.

Saygılarımızla

Menü